• Praktyka Stomatologiczna Denticon powstała z myślą o pomaganiu Państwu w dbaniu o piękny i zdrowy uśmiech. Bazując na naszym ponad 20-letnim doświadczeniu, pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł otrzymać rzetelną i fachową pomoc. 

    Nasz zespół, przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego, dokłada wszelkich starań, aby leczenie zarówno dorosłych, jak i młodych pacjentów przebiegało skutecznie i bezboleśnie. Oferujemy Państwu specjalistyczne usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji oraz endodoncji. Jesteśmy świadomi, że wraz ze zmieniającym się światem zmieniają się również stosowane technologie. Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, stale poszerzamy naszą wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach.

    Niesienie Państwu pomocy sprawia nam ogromną satysfakcję, o czym świadczy szerokie grono zadowolonych pacjentów, którzy korzystają z naszych usług od ponad dwóch dekad. Nie zapominamy również o naszych najmłodszych pacjentach, wymagających wyjątkowego podejścia i cierpliwości. Zależy nam bardzo na kreowaniu od najmłodszych lat wizerunku stomatologa - przyjaciela. W tym celu organizujemy liczne akcje w przedszkolach i szkołach, chcąc udzielać Państwa pociechom odpowiednich wskazówek w codziennym pielęgnowaniu zębów.

    Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego też udzielamy gwarancji na każdy wykonywany przez nas zabieg. Łatwy dojazd, kontakt, a nawet możliwość rejestracji on-line sprawiają, że nieprzerwanie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do naszej praktyki i skorzystania z naszych usług. Mamy nadzieję, że sprostamy wszelkim oczekiwaniom i dołączą Państwo do szerokiego grona naszych zadowolonych pacjentów.

    Nasi lekarze