• Stomatologia Zachowawcza Dzieci

  Dzieci to wymagający, zdeterminowani, a jednocześnie bardzo sympatyczni pacjenci. Nie ulega również wątpliwości, że w porównaniu do swoich rodziców mają o wiele mniej kłopotów z zębami i zdecydowanie rzadziej odwiedzają stomatologa.

  Mimo to w naszej praktyce zawsze są mile widziane i specjalnie traktowane. W oczekiwaniu na wizytę nigdy nie pozostawiamy dziecka samego. Zawsze znajduje się pod troskliwą opieką naszego zespołu, który zapewni mu rozrywkę.

  W przypadku gdy leczenie jest nieuniknione, mogą być Państwo spokojni o swoje pociechy. Każdy stomatolog oraz asystentki zajmą się Państwa dzieckiem tak, aby nie poczuło strachu, ani żadnego dyskomfortu związanego z wizytą. Chcąc stworzyć przyjacielską relację z najmłodszymi pacjentami, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych wizyt adaptacyjnych, podczas których przybliżymy, jak dbać o własny uśmiech. Chcemy, aby dzieci traktowały wizytę u stomatologa jako zabawę, lecz nie zapominamy również o skutecznym i bezbolesnym leczeniu. W naszej praktyce udzielamy Państwa pociechom pomocy w zakresie profilaktyki (lakowanie, fluoryzacja zębów), jak i stomatologii zachowawczej oraz endodoncji.


  Zabiegi wykonujemy również przy wykorzystaniu gazu rozweselającego (sedacja wziewna). Jest to w pełni bezpieczna metoda, doskonale potrafiąca zniwelować stres związany z wizytą. 


   

   

  powrót